2018-11-09

Msza święta w intencji zmarłych niepełnosprawnych i opiekunów
Zapraszamy wszystkich na Mszę świętą w intencji zmarłych osób niepełnosprawnych z naszych grup oraz zmarłych opiekunów.

2018-11-07

Koncert charytatywny dla Ani
Zapraszamy na VI CHARYTATYWNY KONCERT DLA ANI. Szczegóły na plakacie.

2018-09-28

Spotkanie Fundacji AGAPE
Zapraszamy na doroczne spotkanie Fundacji AGAPE Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Hanny Chrzanowskiej.

2018-09-21

Koncert charytatywny na rzecz naszej Fundacji
6 października o godzinie 19:00 w parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Krakowie - Prokocimiu odbędzie się koncert charytatywny na rzecz naszej Fundacji. Serdecznie zapraszamy!

2018-05-15

Spotkanie przedobozowe grupy Majki i ks. Stanisława
Zapraszamy na spotkanie grupy ks. Stanisława i Majki w niedzielę 3 czerwca br na terenie Ogródków Działkowych "Dębniki" ul. Praska 26 (na tyłach Domu Pomocy Społecznej). Spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 15.00. Będzie to jedyne spotkanie naszej grupy przed tegorocznym letnim wyjazdem do Bud Głogowskich, dlatego proszę o przemyślenie swojego udziału, tak abyśmy mogli na tym spotkaniu zamknąć listę uczestników i wolontariuszy. Do zobaczenia!

2018-03-28

Życzenia świąteczne